Aplikacje Internetowe

Naszą specjalnością są aplikacje internetowe (zwane także aplikacjami webowymi - jest to oprogramowanie, do którego dostęp uzyskujemy za pomocą przeglądarki internetowej), przygotowywane pod zaawansowane serwisy www. Ich architektura oraz funkcjonalność uzależniona jest od Twoich indywidualnych potrzeb, dlatego podejmujemy działania niezbędne aby aplikacja w pełni spełniała Twoje oczekiwania.

Zaprojektowane aby spełnić Twoje oczekiwania

Specjalnie projektowane oprogramowanie ma wiele zalet. Interfejs nie zawiera zbędnych elementów, dzięki czemu jest przejrzysty, intuicyjny i łatwy w obsłudze. Umożliwia nieograniczone możliwości rozbudowy pod Twoje potrzeby i działania Twojej firmy, które mogą zmieniać się wraz z biegiem czasu.

System zarządzania treścią (CMS)

Jest to typowy przykład aplikacji internetowej. Nasz CMS pozwala na tworzenie, edycję i zarządzanie treścią opublikowaną na stronie internetowej przez osoby nie będące informatykami. Możesz więc szybko i łatwo zbudować menu, tworzyć podstrony, wprowadzać treści, tworzyć galerię zdjęć, zarządzać plikami multimedialnymi. Dokonywane zmiany widoczne są natychmiast po ich zatwierdzeniu. Dzięki temu Twoja strona będzie zawsze aktualna, nie ponosząc przy tym żadnych kosztów finansowych.

Aplikacje na Facebooka

Nasza oferta obejmuje także tworzenie i wdrażanie aplikacji na portalu społecznościowym Facebook.

Gwarancja i pomoc techniczna

Na każde oprogramowanie udzielamy gwarancji i oferujemy darmową pomoc techniczną przez cały okres jej istnienia.

gwarancja
GWARANCJA
ponad 10 lat doświadczeń
pomoc techniczna

POMOC TECHNICZNA

przez 7 dni w tygodniu
bezpieczeństwo

BEZPIECZEŃSTWO

codzienna kopia zapasowa

Wielojęzyczne aplikacje

world

Nasze rozwiązania cieszą się popularnością nie tylko w kraju ale i także na całym świecie. Tworzymy aplikacje wielojęzyczne przy pomocy dyplomowanych tłumaczy przysięgłych.

Zapraszamy