Projektowanie stron internetowych


Zajmujemy się tworzeniem mobilnych (responsywnych) stron internetowych. Realizujemy nie tylko zadania nam powierzone, ale staramy się doradzić, pomóc.

Jesteśmy do dyspozycji na każdym etapie tworzenia wizerunku firmy w sieci - od indywidualnego projektu strony internetowej poprzez jego wdrożenie, aż po opiekę nad istniejącym serwisem.

Doświadczenie, kreatywność i dynamika to cechy, które nas wyróżniają. Mamy pośród naszych klientów firmy nie tylko z Nowego Sącza, ale całej Polski, które współpracują z nami od wielu lat, to zarazem zaszczyt, jak też najlepsze dla nas referencje.

Funkcjonalne strony internetowe


Dbanie o aktualność Twojej oferty na stronie jest konieczne. Jeżeli Twoja strona internetowa wymaga ciągłej aktualizacji, zapewniamy funkcjonalny panel do zarządzania treścią (CMS).

Nasz CMS jest przejrzysty, intuicyjny, łatwy w obsłudze i pozwala na tworzenie, edycję i zarządzanie treścią opublikowaną na stronie internetowej przez osoby nie będące informatykami. Możesz więc szybko i łatwo zbudować menu, tworzyć podstrony, wprowadzać treści, tworzyć galerię zdjęć, zarządzać plikami multimedialnymi. Dokonywane zmiany widoczne są natychmiast po ich zatwierdzeniu. Dzięki temu Twoja strona będzie zawsze aktualna, nie ponosząc przy tym żadnych kosztów finansowych.

 

WIADOMOŚCI

GALERIE ZDJĘĆ

NEWSLETTER

SONDY

Wielojęzyczna strona internetowa


wielojęzyczny cms compose
Nasze rozwiązania cieszą się popularnością nie tylko w kraju ale i także na całym świecie. Tworzymy strony wielojęzyczne przy pomocy dyplomowanych tłumaczy przysięgłych.

Wysoka pozycja w wyszukiwarkach


Aby Twoja strona mogła skutecznie pełnić swoją rolę musi być odnajdywana w wyszukiwarkach internetowych (Google, Yahoo, Bing, itp.) dlatego też bardzo ważnym dla nas czynnikiem jest poprawność kodu źródłowego oraz prawidłowa struktura zawartości tekstowej, aby strona była jak najlepiej "widziana" przez roboty wyszukiwarek internetowych.

 

google

Chrome

firefox

Firefox

edge

Edge

opera

Opera

safari

Safari

Działania marketingowe i public relations


Nasz zespół posiada szerokie kompetencje poparte kilkunastoletnim doświadczeniem w obszarze szeroko pojętej komunikacji, zdobywanym na różnych szczeblach i stanowiskach w wielu agencjach oraz firmach. Znamy specyfikę działalności niemalże wszystkich segmentów rynku i branż, z powodzeniem realizowaliśmy wiele projektów PR i kampanii komunikacyjnych.

Wyróżnia nas elastyczne podejście do naszych klientów. Liczą się ich potrzeby, a dopiero później usługi. Nasza oferta "krojona" jest na miarę ich oczekiwań, potrzeb oraz możliwości finansowych. Dla wielu z nich jesteśmy przede wszystkim doradcami, a dopiero później podwykonawcami. Współpracujemy zarówno z dużymi korporacjami, firmami z obszaru MSP, jak i mikroprzedsiębiorstwami oraz start-upami. Przed rozpoczęciem działań poznajemy sektor oraz specyfikę działalności każdego podmiotu, co umożliwia nam dobranie optymalnych pod kątem efektywności narzędzi i rozwiązań komunikacyjnych.

Dowiedz się więcej

Poznaj nasze realizacje


Zainspiruj się naszymi możliwościami, zaplanuj z nami swój projekt i wypromuj swój biznes