Projektowanie stron internetowych

+ na tablety
+ na telefony komórkowe

Mobilne (responsywne) strony internetowe z wykorzystaniem najnowszych standardów wraz z systemem zarządzania treścią (CMS).

+ na komputer
+ na tablet
+ na telefon
strony internetowe

Jesteśmy do Twojej dyspozycji na każdym etapie tworzenia wizerunku Twojej firmy w sieci - od indywidualnego projektu strony internetowej poprzez wdrożenie, aż po opiekę nad istniejącym serwisem. Realizujemy nie tylko zadania nam powierzone, ale staramy się doradzić, pomóc.

Doświadczenie, kreatywność i dynamika to cechy, które nas wyróżniają. Mamy pośród naszych klientów firmy nie tylko z Nowego Sącza, ale całej Polski, które współpracują z nami od wielu lat, to zarazem zaszczyt, jak też najlepsze dla nas referencje.

Każda strona internetowa zawiera indywidualny projekt graficzny, dostosowany wyłącznie do potrzeb Twojej firmy.

Aktualizacja stron internetowych

Dbanie o aktualność Twojej oferty na stronie jest konieczne. Jeżeli Twoja strona wymaga ciągłej aktualizacji, zapewniamy system zarządzania treścią (CMS). Nasz CMS jest przejrzysty, intuicyjny, łatwy w obsłudze i pozwala na tworzenie, edycję i zarządzanie treścią opublikowaną na stronie internetowej przez osoby nie będące informatykami. Możesz więc szybko i łatwo zbudować menu, tworzyć podstrony, wprowadzać treści, tworzyć galerię zdjęć, zarządzać plikami multimedialnymi. Dokonywane zmiany widoczne są natychmiast po ich zatwierdzeniu. Dzięki temu Twoja strona będzie zawsze aktualna, nie ponosząc przy tym żadnych kosztów finansowych.

 


WIADOMOŚCI

GALERIE ZDJĘĆ

FILMY

SONDY

Optymalizacja stron internetowych

Aby Twoja strona mogła skutecznie pełnić swoją rolę musi być odnajdywana w wyszukiwarkach internetowych (Google, Yahoo, Bing, itp.) dlatego też bardzo ważnym dla nas czynnikiem jest poprawność kodu źródłowego oraz prawidłowa struktura zawartości tekstowej, aby strona była jak najlepiej "widziana" przez roboty wyszukiwarek internetowych.

 

google
Chrome
firefox
Firefox
edge
Edge
opera
Opera
safari
Safari

Wielojęzyczna strona internetowa

wielojęzyczny cms compose

Nasze rozwiązania cieszą się popularnością nie tylko w kraju ale i także na całym świecie. Tworzymy strony wielojęzyczne przy pomocy dyplomowanych tłumaczy przysięgłych.

Gwarancja i pomoc techniczna

Udzielamy gwarancji i oferujemy darmową pomoc techniczną przez cały okres istnienia strony.

gwarancja

GWARANCJA

ponad 10 lat doświadczeń
pomoc techniczna

POMOC TECHNICZNA

przez 7 dni w tygodniu
bezpieczeństwo

BEZPIECZEŃSTWO

codzienna kopia zapasowa

Kompleksowe działania marketingowe i public relations

Miło nam poinformować, że podjęliśmy współpracę z agencją realizującą niestandardowe pomysły PR, IR oraz marketingowe.

Zespół posiada szerokie kompetencje poparte kilkunastoletnim doświadczeniem w obszarze szeroko pojętej komunikacji, zdobywanym na różnych szczeblach i stanowiskach w wielu agencjach oraz firmach. Znają specyfikę działalności niemalże wszystkich segmentów rynku i branż, z powodzeniem realizowaliśmy wiele projektów PR i kampanii komunikacyjnych.

Wyróżnia nas elastyczne podejście do naszych klientów. Liczą się ich potrzeby, a dopiero później usługi. Nasza oferta "krojona" jest na miarę ich oczekiwań, potrzeb oraz możliwości finansowych. Dla wielu z nich jesteśmy przede wszystkim doradcami, a dopiero później podwykonawcami. Współpracujemy zarówno z dużymi korporacjami, firmami z obszaru MSP, jak i mikroprzedsiębiorstwami oraz start-upami. Przed rozpoczęciem działań poznajemy sektor oraz specyfikę działalności każdego podmiotu, co umożliwia nam dobranie optymalnych pod kątem efektywności narzędzi i rozwiązań komunikacyjnych.

Przykładowe realizacje

Proxa Your Home